Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

YENİ YÖNETİM ZİYARETLERDE BULUNDU

reklam
21 Nisan 2018 34 views 0
reklam

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz, bugün Trabzon’da çeşitli ziyaretlerde bulundular.

Yönetim kurulu üyelerimiz ilk olarak Trabzon Valisi Yücel Yavuz’u makamında ziyaret etti. Vali Yücel Yavuz, ziyarette yaptığı konuşmada Trabzonspor’un köklü bir kulüp olduğuna vurgu yaparak, “Trabzon futbolla özdeşleşen bir şehirdir. Trabzonspor ise marka bir değerimizdir. Spor tarihinde büyük başarılara imza atan Trabzonsporumuz konumu itibarıyla her türlü başarıyı hak ediyor. Böyle bir camiayı yönetmek herkese nasip olmaz. Bu aynı zamanda bir cesaret işidir. Sizleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ise şunları söyledi:

“Herkesin gurur duyacağı, ayakta alkışlayacağı bir Trabzonspor için kolları sıvadık. Çok iyi bir yönetim kurulumuz var, bu konuda şanslıyım. Tabii ki büyük kulüplerden beklentiler de çok farklı oluyor. Taraftarımız takımı her zaman zirvede görmek istiyor. Takımımızı hep birlikte zirveye taşımak için çalışacağız” diye konuştu.

Yönetim kurulumuz daha sonra Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Süleyman Baykal’ı makamlarında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkanımız Ahmet Ağaoğlu tarafından hediye olarak plaket ve Trabzonspor forması takdim edildi.

 

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam