Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

Türk Yıldızları Of’ta Gösteri Uçuşu Yapacak

reklam
19 Eylül 2018 79 views 0
reklam

Trabzon’un Of Belediyesi tarafından düzenlenecek olan şölende Türk Yıldızları 27 Eylül 2018 günü Of sahilinde bir gösteri uçuşu yapacak.

Trabzon’un Of Belediyesi tarafından düzenlenecek olan şölende Türk Yıldızları 27 Eylül 2018 günü Of sahilinde bir gösteri uçuşu yapacak.

27 Eylül Perşembe günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek etkinlikte Türk Yıldızları’nın gösteri uçuşunun yanı sıra yöresel sanatçılardan Cemal Berber ve grubu bir konser verecek. Halk müziği ve Karadeniz ezgilerinden oluşacak olan programda ayrıca Trabzon Ortahisar Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan koro da sahne alacak.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, herkesi Of’taki büyük şölene beklediklerini belirterek “Of Belediyemizin ev sahipliğinde 27 Eylül Perşembe günü saat 16.00’da Of Sahil Alanı’nda muhteşem bir gösteriye imza atmaya hazırlanıyoruz. Programa çevre il ve ilçelerden herkesini ve tüm Of halkını davet ediyorum. Böyle etkinlikleri her yıl yapmaya devam edeceğiz” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam