Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

TRABZONSPOR TERBİYESİ !

reklam
03 Eylül 2018 137 views 0
reklam

ASLAN VARSA HER ZAMAN TERBİYECİSİ DE OLACAKTIR.

Trabzonspor’umuzun 1 Eylül gecesi aldığı muhteşem galibiyetin öyküsü çok güzeldi.İnanan binlerce taraftar, inanan futbolcular, planı olan bir teknik adam.Oynanan derbide oyuncularımız isteği ve Galatasaray takımına karşı hırsı tribünlerinde desteğiyle skor olarak sahaya yansıdı.

Maç sonu açıklamalarında doğal olarak başkan Ağaoğlu 2 yeni transferinde doğrudan skora faydasına değindi.Ağaoğlu yorumlarının sonunda “Her maç bizim için önemli. Ankaragücü maçında giden 2 puanımız var. Oyun gereği giden değil ama. Takımdaki hiç bir futbolcuyu diğerinden ayırmak mümkün değil. Sahada bizim 4 milyon Euro’luk oyuncumuzda var. 300 bin Euro’luk oyuncumuz da var. Bunların hepsi takım ruhuyla hareket ettiklerinde fotoğrafı gördünüz. Burada benim en hoşuma giden rakibi yakaladığınız an ilk 30 dakika içerisinde işini bitirmek. Oynamamız gereken futbol bu” diyerek açıklamalarını tamamladı.

Ayrıca başlık içinde bir paragraf yazmamız gerekir.Uzun süredir Galatasaray maçlarına damga vuran Dame N’Doye’un yerini alan Nwakaeme yeni aslan terbiyecisi olarak ilk mesaisini muhteşem tamamladı.Taraftarı hareketleri ve olumlu oyunuyla etkileyen Nwakaeme ilerleyen günler için umut aşıladı.Maç sonu tüm oyuncularımızın sahada ‘Kolbastı’ oynaması ve taraftarı selamlaması ‘Fırtınanın Ruhu’nun geri gelmeye başladığını gözler önüne serdi.

Her zaman dediğimiz gibi yen ya da yenil ama

‘DİK OYNA ! ‘

 

O. Uzunarslan

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam