Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

Trabzonspor, FIFA’lık oluyor

reklam
25 Temmuz 2018 32 views 0
reklam

Majid Hosseini’nin serbest kalma maddesini kullanacağını KAP’a bildiren Trabzonspor’a, İstiklal’den olumsuz yanıt geldi. İran temsilcisinin, “Bu durumu FIFA’ya taşıyacağız”açıklaması sonrasında Fırtına, planlarını yeniden yapmaya başladı.

Stoper arayışlarını sürdüren Bordo-Mavililer, uzun süredir Majid Hosseini transferini noktalamaya çalışıyor. Ancak 22 yaşındaki futbolcunun kulübü İstiklal, Hosseini’yi bırakmaya yanaşmıyor. Geçtiğimiz hafta İranlı oyuncunun sözleşmesindeki, 100 bin Dolar’lık (489 bin TL) serbest kalma maddesini kullanacağına dair Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirimde bulunan Trabzonspor, önceki gün de Hosseini’ye imza attırmayı planlıyordu. Ancak İran temsilcisinden karşı atak geldi ve “Biz bu transfere onay vermiyoruz, FIFA’da hakkımızı arayacağız” açıklaması yapıldı.

Savunma hazırlanıyor

Bu durum üzerine Karadeniz temsilcisi, genç oyuncu için planlarını yeniden yapmaya başladı. İlk etapta olası bir FIFA’ya gitme durumunda sunulacak savunmayı hazırlayan Fırtına, burada Hosseini’nin tercihini de koz olarak kullanacak. Davanın uzama ihtimalini de göz önünde bulunduran Trabzonspor, gerekmesi halinde geçici lisans başvurusu da yapacak. Öte yandan Bordo-Mavililer’e imza atmak için Trabzon’a gelen Hosseini’nin de kulübü ile sorunları çözmek için geri döndüğü öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam