Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

TRABZONLU OLMAK.

reklam
04 Nisan 2018 31 views 0
reklam

Trabzon’da kendi yetiştirdiği maydanozu ve ürettiği tereyağını yıllardır satan yaşlı kadın, zabıta tarafından götürülmek istendi. Vatandaşlar destek olup siper olunca zabıta olay yerinden ayrıldı.

 Trabzon dün örnek bir dayanışmaya sahne oldu. Yetiştirdiği gıda ürünlerini satmaya çalışan Asiye Y.’ye zabıta ekipleri müdahale ederek götürmek istedi. Vatandaşlar tepki gösterince zabıta ekipleri olay yerinden ayrıldı.

KENDİ ÜRETTİĞİ TEREYAĞI VE MAYDANOZU SATIYORDU

Kentin en işlek caddesinde, bahçesinde yetiştirdiği maydanozlar ile ürettiği tereyağını satmaya çalışan 66 yaşındaki Asiye Y.’ye zabıta ekipleri müdahale ederek götürmek istedi. Buna itiraz eden kadına, çevredekiler de destek oldu.

ÇEVREDEKİLER KADINA DESTEK OLUP ZABITAYA DİRENDİ

Zabıta ekipleri Asiye Y. hakkında ‘zorla satış yaptığı ve fazla para istediği’ iddiasıyla şikâyet olduğunu söyledi.

Vatandaşlar “Biz bu kadını yıllardan beri tanıyoruz. Seyyar satıcı damgası yememek için hiçbir yere tezgah açmaz, kimseden karşılıksız para kabul etmez.

Sattığı mala fiyat da koymayan, dilenmeyen bir kadındır” yanıtını verdi. Zabıta ekipleri, gelen tepkiler üzerine olay yerinden ayrıldı.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam