Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

Trabzon’da Gençlerin Sorunları Ele Alındı

reklam
22 Ekim 2018 47 views 0
reklam

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Trabzon İl Temsilciliği tarafından, 2. Gençlik Çalıştayı düzenlendi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Trabzon İl Temsilciliği tarafından, 2. Gençlik Çalıştayı düzenlendi.

Gençlerin sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü çalıştaya, Genç İHH, 28 Şubat Derneği, Erbakan Vakfı, Gençlik Meclisi, Genç Ensar ve Ak Parti Gençlik Kollarının temsilcileri katıldı.

TÜGVA Lise Koordinatörü Şükran Akgül, çalıştayın amacı hakkında katılımcılara bilgiler vererek, katılanlara teşekkür etti.

İl Müftü Yardımcısı Melek Menteşe de gençlerin problemleri üzerine çözüm aramak amacıyla düzenledikleri çalıştayın, 2.’sini düzenlediklerini belirterek, gençlerin sorunları ve çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunacaklarını ifade etti.

Çalıştayda, “Kronik şüphecilik, sorumluluk, rol model eksikliği” gibi ana başlıklar halinde gençlerin sorunları ele alındı.

Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ortak bir iletişim ağı kurarak gençliğin mevcut sorunları için birlikte çalışmayı, bu hususta hitap ettikleri kitleye uygun programlar sunmayı hedefliyor.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam