Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

TAMAMEN DOLUYUZ

reklam
19 Nisan 2018 43 views 0
reklam

Sam, konservatuvarın oyunculuk bölümünden mezun bir gençtir. Kendi alanında iş bulamadığı için, şehrin en lüks restoranlarından birinde rezervasyon görevlisi olarak çalışmaktadır. Tek isteği mesleğini yapabilmek ve gittiği oyunculuk görüşmelerinin birinden olumlu cevap almaktır. Ancak hali hazırda, çalıştığı restoranın bakımsız bodrum katında, üç kişinin işini tek başına üstlenerek, Noel tatilinin yoğun rezervasyon trafiğine yetişmeye çalışmaktadır. Üstelik, bir yandan patronlarının mantıksız istekleri, zengin müşterilerin akıl almaz kaprisleriyle ilgilenip, bir yandan da ailesini ve dostlarını mutlu etmeye çalışmaktadır. Bakalım Sam içine düştüğü bu trajikomik ortamdan kendini kurtarıp, asıl işine geri dönebilecek mi?

İstanbul Devlet Tiyatrosu, “Tamamen Doluyuz” adlı oyunu Trabzon’da sanatseverlerin beğenisine sunacak.

Amerikalı oyun yazarı Becky Mode’un kaleme aldığı, çevirisini Lale Eren Dalsar’ın yaptığı oyunun yönetmenliğini Elif Erdal üstlendi.

Efe Erkekli’nin rol aldığı tek kişilik oyunun müzikleri Orhan Enes Kuzu, şarkı sözleri Deniz Gürzumar, dekor ve kostüm tasarımı Batuhan Bozcaada, ışık tasarımı ise Akın Yılmaz’a ait.

Yaklaşık 1,5 saat süren oyunda, Adnan Ahmet Biricik, Alayça Öztürk Gidişoğlu, Altan Erkekli, Ayumi Takano, Bedia Öztep, Berkay Tulumbacı, Bülent Şakrak, Celal Kadri Kınoğlu, Didem Atlıhan, Elif Erdal, Emir Tayla, Enis Arıkan, Figen Sümeli, Galip Erdal, Gökhan Yıkılkan, Gülenay Kalkan, Hazal Erdal, İlkgül Kaya, Kerem Kobanbay, Lalizer Kemaloğlu, Levent Ünsal, Yeşim Kızılçeç, Nur Subaşı, Savaş Özdemir, Sercan Gidişoğlu, Şebnem Gürsoy, Tarkan Koç, Umut Tabak, Yeşim Gül, Yetkin Dikinciler, Yıldırım Gücük ve Zeynep Anacan ise sesleriyle yer alıyor.

Oyun: 19-20 Nisan’da saat:20:00’da 1 defa, 21 Nisan da ise saat :15:00 ve 20:00’da olmak üzere aynı gün 2 kez sahnelencek.

Trabzon halkına iyi seyirler diliyoruz.

 

 

 

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam