Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

ŞİZOFRENİ HASTASI ÇIKTI AMA…

reklam
06 Haziran 2018 2.863 views 0
reklam

Trabzon’da Türk Bayrağını Yere Atan Şahıs Şizofreni Hastası Çıktı

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bir iş yerinin önündeki Türk bayrağını bulunduğu yerden sökerek yere atan şahsın şizofreni hastası olduğu belirlendi.

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bir iş yerinin önündeki Türk bayrağını bulunduğu yerden sökerek yere atan şahsın şizofreni hastası olduğu belirlendi.

BAYRAĞI YERE ATIP ÜZERİNE TÜKÜRDÜ

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde İnönü Mahallesi’ndeki bir iş yeri önünde asılı Türk bayrağını söktükten sonra yere atıp üstüne tükürdüğü öne sürülen şahsın kimliği güvenlik kameralarından tespit edildi.

ŞİZOFREN OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

M.O.Y. isimli şahsın şizofreni hastası olduğu öğrenilirken, olayla ilgili inceleme sürüyor.Şizofreni hastasının neden bir eve, araca, ağaca tekme atıp tükürmek yerine bunu bayrağa yapması düşündürücü.Hafifletici sebepleri değerlendirmek bayrak konu olduğunda iyimser bir tavır olmaktadır.Kanla kurulan  bu devletin bayrağına bu saygısızlığı kimse yapmamalıdır, gereken ceza uygulanmalıdır.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam