Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

SEN ANLATMA KARADENİZ’İ

reklam
07 Şubat 2018 50 views 0
reklam

Aylardır ciddi bir PR çalışması yapılan ve ATV’de geçtiğimiz ay yayınlanmaya başlanan ‘Sen Anlat Karadeniz’ isimli dizi daha fragmanlarından başlayarak yöre halkını, kültürünü, hayatını, acılarını, sevinçlerini ortaya koyamayacağını düşünüyordum.Nitekim öyle de oldu.

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren reytinglerde ön sırada gelen dizi daha yeni başlamasına rağmen bölge halkının eleştirilerine neden oldu.Başlarda yöre için fayda sağlayacağını düşünen bölge halkı şuan bunun aksi yönünde görüş bildiriyor.Değil yöreyi tanıtmayı ilçeler bile iyi tanıtılamamış, olay örgüsünün geçtiği yerler ile bahsedilen yerler birbirinden farklı.Hatalar silsilesi birbirini takip etti ve daha 3. bölüm bugün yayınlanacak.

ATV Çarşamba günü olan boşluğu halk nezdinde çok ilgi çeken Karadeniz ismiyle doldurmaya çalışmış.Doğru bir karar, Karadeniz’in ismi bile bu hatalar silsilesini listelerde ön sıralara çekmeye yetti.

Sanmıyorum fakat diziye yayın hayatında başarılar dilerim.

 

 

 

Ozan Uzunarslan

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam