Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

Rakip Erzurumspor !

reklam
22 Ekim 2018 47 views 0
reklam

Maça saatler kala yazılar yazmayı seviyorum.Yine bir maç önü yazısı yazmak istedim.Süper ligde 9. haftanın kapanış mücadelesi Trabzonspor-Erzurumspor arasında oynanacak.Ekibimizde gözler önünde olan bir yükseliş ve yukarıları hedefleyen bir azim olduğu kazandığında birlikte sevinen, attığımız gollerde hep birlikte coşan, puan kaybettiğimizde üzülen bir Trabzonspor olduk son bir kaç haftada.

Takımda neredeyse sorunlu oyuncu yok.Ufak tefek sakatlıklar olmasına rağmen sorun etmeyen bir taraftar nasılsa kulübede iyi oyuncular var diye düşünüyoruz artık.Bu hafta olumsuz tarafları görmeyeceğiz.Hep birlikte stadyumda olacağız ve sadece destekleyeceğiz.

Lig başından itibaren diplere demir atan ve kötü bir gidiş sergileyen ancak geçen hafta oynadığı oyunla acaba dedirten bir Erzurumspor ile mücadele edeceğiz.Taraftar olarak gol yemeyi artık umursamadığımız söylenebilir.Artık ‘nasılsa atacağız’ dedirtiyor takım.Bu hafta ilk yarıda işi bitirme ihtimalimiz çok yüksek tabii şanssız bi gol yemezsek.

Öte yandan bu hafta oynaması durumunda çok dişli bir Jose Sosa izleyeceğiz.İlk golünü attı ve son golü de olmayacak.Dostluğun ve hakeden kazansın.

Sonuna kadar desteğimizi yanımıza alıp stadyumdaki yermizi alacağız ve bağıracağız !

‘Sen Hayatımda Anlam, Sen Bu Hayatla Kavgam ! ‘

 

O. Uzunarslan

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam