Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

Gazetecilerden Moral Desteği…

Gazetecilerden kanserle mücadele eden meslektaşlarına moral desteği Kanserle mücadele ederken mesleğine ara veren gazeteci Muhammet Taş için meslektaşları bir

reklam
11 Ağustos 2018 41 views 0
reklam

Gazetecilerden kanserle mücadele eden meslektaşlarına moral desteği
Kanserle mücadele ederken mesleğine ara veren gazeteci Muhammet Taş için meslektaşları bir “Moral Gecesi” düzenledi

TRABZON – Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde gazetecilik yapan ve bir süredir kanserle mücadele eden Muhammet Taş, için meslektaşları bir moral gecesi düzenledi. Rahatsızlığı nedeniyle kendisi için düzenlenen geceye kısa bir süreliğine katılabilen Taş, daha sonra meslektaşlarının moral alkışlarıyla hastaneye uğurlandı.
Trabzon yerel basınında uzun yıllardır gazetecilik yapan ve yakalandığı kanser hastalığı ile mücadele ederken mesleğine ara veren Muhammet Taş için Trabzon ve Giresun’da görev yapan gazeteciler moral gecesinde bir araya geldi. Moral gecesine Büyükliman Gazeteciler Derneği, Giresun Gazeteciler Derneği üyeleri ve meslektaşları katıldı.
Gazeteciler, amansız hastalıkta yalnız bırakmak istemedikleri meslektaşları Taş için bir de”Her zaman yanındayız” yazılı pasta kestiler.
Kendisi için düzenlenen organizasyon karşısında gözyaşlarını tutamayan Gazeteci Muhammet Taş “Zaten hastalığı takmıyordum, bundan sonra hiç takmam. Artık iyileştim sayıyorum kendimi. Bu yaşadığım mutluluğu nasıl, hangi sözlerle ifade edeceğimi inan bilemiyorum. Bütün meslektaşlarımı bir arada görmek beni mutlu etti” sözleriyle yaşadığı duygularını ifade etti.
Taş, “Her zaman yanındayız” yazılı pastanın kesilmesinin ardından alkışlar eşliğinde tedavi için hastaneye gönderildi.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam