Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

EREN’İ ŞEHİT EDEN HAİNLER ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ.

reklam
01 Haziran 2018 51 views 0
reklam

Trabzon’da terör örgütü PKK’ya karşı yoğun şekilde gerçekleşen arama tarama faaliyetlerinden kaçan teröristlerin izine Giresun’da rastlanıldı.  Giresun’un Güce ilçesinde PKK’nın Karadeniz yapılanmasına ait teröristlere karşı Giresun Komando Birliklerinin Trabzon JOPER Timleri ile ortak gerçekleştirdikleri operasyonda Sorej ve Berhudan kod adlı 2 terörist etkisiz hale getirilerek silahlarıyla birlikte ele geçirildi.

Yaşanan operasyon ile ilgili konuşan Bakan Soylu “Bu terör örgütü her yerde başımıza musallat oluyor. Eren Bülbül evladımızı ve Astsubay Başçavuşumuzu şehit etmişlerdi. O gruptan 2 kişi bugün Giresun’da kahraman askerlerimizin, jandarmamızın, komutanlarımızın ortaya koyduğu çalışma sonrası öldürüldüler. Bu millete göz yaşları, akıtanları, sıkıntıya uğratanı kimse yanına kalmayacağını bu millet ahdetmiştir, yemin etmiştir.” dedi.

Şehir 61 olarak bu güzel haberi verirken hiçbir askerimizin burnu kanamadan operasyon tamamlandığı için sevinçliyiz.Umuyoruz ki bütün hainler temizlenir ve hiçbir askerimizin burnu dahi kanamaz.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam