Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

EMEKLİ ALBAY TOPRAĞA VERİLDİ.

reklam
06 Şubat 2018 40 views 0
reklam

Emekli Albay Hacıahmetoğlu İçin Trabzon’da Askeri Tören Düzenlendi

İzmir’de hayatını kaybeden Emekli Hava Pilot Albay ve avukat Mehmet Hacıahmetoğlu (56) için Trabzon’da askeri tören yapıldı.

Emekli Albay Hacıahmetoğlu İçin Trabzon'da Askeri Tören Düzenlendi, System.String[]

 

İzmir’de hayatını kaybeden Emekli Hava Pilot Albay ve avukat Mehmet Hacıahmetoğlu (56) için Trabzon’da askeri tören yapıldı.

Yakalandığı amansız hastalıkla bir buçuk yıldan beri mücadele eden Emekli Hava Pilot Albay ve avukat Mehmet Hacıahmetoğlu (56) önceki gün İzmir Güzelbahçe’deki evinde

hayatını kaybetti. 2011 yılında emekli olan Hava Pilot Albay Mehmet Hacıahmetoğlu, mesleğinin son dönemlerinde Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirerek avukat olmuştu. Hacıahmetoğlu için ilk askeri tören İzmir Narlıdere’de yapıldı. Narlıdere’deki askeri törenin ardından Hacıahmetoğlu’nun cenazesi dün akşam saatlerinde Vakfıkebir ilçesindeki baba ocağına getirildi.

Vakfıkebir Hükümet Konağı önünde yapılan askeri törenin ardından Merkez Eski Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta, Belediye Başkanı Muhammet Balta, siyası parti temsilcileri, STK temsilcileri, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Evli ve iki çocuk babası olan Hacıahmetoğlu, kılınan cenaze namazının ardından Cumhuriyet Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedildi.

KAYNAK:  www.iha.com.tr
Bizde www.sehir61.com olarak Emekli Albayımıza Allahtan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.
reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam