Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

DÜNYAYI ÇOCUKLAR YÖNETSİN.

reklam
21 Mayıs 2018 80 views 0
reklam

Harçlıklarıyla Sokak Hayvanlarını Beslediler

Akçaabat Çok Programlı Lisesi ve İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarıyla sokak hayvanları için süt ve mama aldı.

 

Akçaabat Çok Programlı Lisesi ve İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarıyla sokak hayvanları için süt ve mama aldı.

Okul öğrencileri, sokak hayvanları için aldıkları 530 kilo mama ve sütü Maçka’da bulunan Doğal Yaşam Alanı ve Sokak Hayvanları Bakım Merkezi’ne getirerek yetkililere teslim etti.

Akçaabat 17 Şubat Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Gülay, öğrencilerinin örnek bir davranış gösterdiklerini belirterek, Trabzon Büyükşehir Belediyesine kente kazandırılan örnek tesis için teşekkür etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise düşüncelerinden dolayı genç öğrencileri kutladığını ifade ederek, “Doğada yaralı halde bulunan her canlının tedavisi burada rahatlıkla yapılabilmekte, sokak hayvanlarına üst düzey hizmet verilmektedir. Merkezimizdeki sevimli misafirlerimizin ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılanmaktadır.” değerlendirmesinde bulundu.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam