Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

DEFİNE ADASI’NA YOĞUN İLGİ

reklam
09 Mart 2018 37 views 0
reklam

Trabzon Haluk Ongan Sahnesinde sergilenen Define Adası oyununa yoğun bir ilgi var Aralık ayında başlayıp belli aralıklarla gösterilen oyun Mart sonuna kadar  hemen hemen her gün oynanacak.Oyunun ilgi görmesi gayet mutlu edici.Çocuklarımızatiyatro sevgisi aşılamak adına güzel bir oyun sizleri bekliyor.

Konu: Denizciler için efsane olan Kaptan Flint’in define haritası bir tesadüf eseri genç maceraperest Jim Hawkins’in eline geçer. Jim, büyük bir heyecanla bu olağanüstü olayı Doktor Livesey ile paylaşır. Doktor vakit kaybetmeden yola çıkmaları gerektiğini söyler, ancak bu yolculukta hem hırçın denizle başa çıkabilmek, hem de acımasız korsanlara karşı koyabilmek için önce deneyimli bir kaptan ve tayfalara ihtiyaçları vardır. Doktor kısa sürede Kaptan Smollett’ı, Aşçıbaşı Silver’i ve Silver’in arkadaşlarını tayfa olarak işe alır. Hispaniola adlı gemiyle Define Adası’na doğru yola koyulurlar. Ancak Jim, Doktor Livesey ve Kaptan Smollet dışında başkaları da Kaptan Flint’in definesinden haberdadır. Bir yanda iyiler, diğer yanda kötülerin aynı hedef uğruna çıktıkları yolda acaba Kaptan Flint’in definesini kim bulacak?

Yazar: ROBERT LOUİS STEVENSON

Çeviri:BERNA KILINÇER – KERİM DEĞERMENCİ

Yöneten : MUZAFFER H. KIRIKKALP

 

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam