Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

ÇOK FAZLA DEĞİL BUNU BEKLİYORUZ !

reklam
18 Mart 2018 36 views 0
reklam

Biraz önce sona eren Trabzonspor-Evkur Yeni Malatyaspor maçında ilk yarı olmasa da ikinci yarı oynanan oyun (N’Doye faktörü) taraftarı mutlu etti.

Yusuf Yazıcı’nın iki golü ilk yarıdaki kötü oyununu gölgede bıraktı.Özellikle oyuna sonradan giren N’Doye’un kazanma isteği ve asisti, Burak’a yaptığı diğer asistlik pası Galatasaray maçında ilk 11’i hakettiğini gözler önüne serdi.Burak Yılmaz’ın ise hemen hemen her noktada top alması ve bu isteği taraftarı mest etti.

Biz sizlerden bunları istiyoruz.İsteyin belki mağlup olursunuz fakat istediğinizi taraftara gösterin zaten biz sizi şampiyon olmasanızda seviyor ve destekliyoruz.Ümitler oyun anlamında boşa çıkmasın bizim için yeterli.

Ayrıca Onazi’nin kendi yarattığı gol ise takdire şayan.Maç 3-1’ken basıp topu kapıp attığı gol bize Gustavo Colman’ı hatırlattı.

Sonradan oyuna giren Abdulkadir’in hızı, alıp vermesi, oyunu rahatlatması yine Galatasaray maçında beklentileri arttırdı.Rıza hoca’nın Hubocan tercihini yerinde bulmamakla beraber diğer iki değişikliği yerindeydi.

Ama günün kahramanı tabii ki Yusuf Yazıcı.Bu oyun ve istek bize yeterli.

Her zaman dediğimiz gibi bizim için yapacağınız tek şey var.

‘Dik Oynayın.’

 

O.Uzunarslan

 

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam