Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

BİZE NE KADAR TAHAMMÜL EDER

reklam
09 Nisan 2018 76 views 0
reklam

Bu hafta Kadıralak Yaylasında güzel bir etkinlik vardı.İnsanlar yedi, içti, gezdi, fotoğraf çekti, horon oynadı bunların hepsi bu güzel doğada gerçekleşti.

Peki bu doğayı hakediyor muyuz ?

Muhteşem bir manzaraya ve eşsiz mor çiçeklere ev sahipliği yapan Kadıralak Yaylasında bazı çarpıklıklar var.Bunlar doğa kirliliği, umumi tuvaletin olmaması, güvenlik gibi bazı başlıklar.

Doğa Kirliliği: Evet herkes bu güzel doğada piknik yapmak istiyor fakat ya sonra ? Derenin içinde olan poşet, su şişesi ve diğer atıkları görmek bizleri çok fazla üzüyor.Evet mangalımızı yaktık, suyumuzu içtik, poşetlerimize çöplerimizi doldurup şehir merkezlerindeki konteynırlara atmak çok mu zor ?

Tuvalet sorunu : Çok ciddi kalabalıkların olduğu yerlerde insanların ihtiyaç gidermeleri için halka açık bir lavabo bulunması gerekir.

Güvenlik: Bu sıralar bildiğimiz üzere hain terör örgütü ilimizde bazen o pis yüzünü göstermekte.Bu gibi etkinliklerde yapacakları bir hainliğe karşın orada güvenlik güçlerinin hazır bulunması gerektiğini düşünüyoruz.

Ayrıca ‘MAVİ YILDIZ’ çiçeklerimizi toprakta yaşarkende çekmek mümkün.Bu güzel çiçekleri koparıp sosyal medyada alınacak bir kaç yüz  ‘like’ yüzünden koparmakta doğru değil.

 

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam