Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

Bir Takım Değerlendirme

reklam
28 Ağustos 2018 130 views 0
reklam

Süper Ligde geride bıraktığımız 3 haftada Trabzonspor için söylenecek kelimeler geçen yıl ile hemen hemen aynı diyebiliriz.Ruh eksikliği.İlk maç Başakşehir maçı mağlubiyetindeki kötü oyun ardından oynanan Sivasspor maçındaki galibiyet ve Ankaragücü ile yapılan maçta alınan beraberlik.Hiçbirinde iyi bir oyun sergilediğimiz söylenemez bunun yanında Ankaragücü maçında hakemin yapmış olduğu hatalar nedeniyle alınan beraberlik de cabası.Kötü oyunla kazanamadık, kazandırmadılar.

Öte yandan çok büyük bir sıçrama beklenilen Yusuf Yazıcı’nın basit top kayıpları, takım oyununa fayda sağlamaması, oyun içindeki isteksizliği ise gözlerden kaçmayan başka bir faktör.Yetenek önemlidir ama çalışma, azim ve hırs yeteneğin parlamasını sağlar bu şekilde devam eden bir kariyerin sonu adaşı Yusuf Erdoğan’dan farklı olmayacaktır.

Bir parantez de Sosa’ya açmak gerekirse Arjantinli yıldız oyun içinde muhteşem paslarıyla öne çıksa da yapmış olduğu basit top kayıpları ile belki de skoru daha farklı tayin edebilirdi.Onazi yine bildiğimiz gibi top çalıyor, sürüyor ama ya tercih hatası ya da  şut hep aut !

3. hafta sonunda 4 puan ve futbolda olan 3 ihtimalle de sahadan ayrılan bir takımın son oyununu değerlendirmeye çalıştık.Ünal Karaman ile kapatalım.’En doğru tercih zamanlamanın en iyi olduğu tercihtir.’

Galatasaray maçı çıkış için ideal bir maç !

Mabedimizi onlara dar etmeli ve taraftar desteğini de arkamıza alarak ligde yukarı sıralara tırmanmalıyız.

 

O.Uzunarslan

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam