Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

BAŞKANLAR DÜELLOSU !

reklam
14 Mart 2018 33 views 0
reklam

Lidyalılar parayı bulduğunda bu kadar problem olacağını sanmıyordu muhtemelen Napolyon’un 3 kelimesinden 3’ününde ‘Para’ olduğunu duyana kadar.

Son günlerde Trabzonspor mevcut ve eski başkanlarının ‘Borçlar Hukuku’ taraftarları mutlu etmeyecek cinsten.Herkes kendi borcunu ödeyeceğini söylüyor fakat borç 1 milyar lira seviyelerinde peki ne oldu bu paralarla ? Neler yaptık ? Mali yönden ibra ediken başkanlar şimdi neden suçlanıyor ? Gemi batarken tüm kaptanlar birbirini suçluyor fakat gerçek olan kimin batırdığı değil geminin batması.

Tabi bu olayın Katarlıların Trabzonspor’u satın almak istemesi haberlerinin hemen ardından alevlenmesi akıllarda soru işaretleri oluşturuyor.Trabzonspor bakkal dükkanı değildir ki bakkallarında bir defteri mevcuttur giren, çıkan, alacak, borç, harcama bellidir.Bunlar sürekli denetlenmeli ve kontrol altında tutulmalıdır ki bu şekilde başkanlarımız da birbirlerine düşmesin.

Trabzonspor kimsenin malı değildir.Borç ona gönül veren milyonlarca kişinin borcudur, yeterki inanılacak bir başkan ve yol haritası olsun.

O.Uzunarslan

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam