Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

BAŞKAN ADAYI FORMAYI GİYDİ !

reklam
04 Nisan 2018 46 views 0
reklam

Olağanüstü Genel Kurul 7 Nisan’da yapılacak

Trabzonspor’da, 7 Nisan’da yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da, iş adamı Ahmet Ağaoğlu‘nun ardından iş adamı Metin Kaya‘da başkanlık için adaylığını açıkladı.

DHA’da yer alan habere göre; Trabzon Gazeteciler Cemiyeti lokalinde düzenlenen basın toplantısında, olağanüstü genel kurulda Trabzonspor Kulüp Başkanlığına adaylığını açıklayan iş adamı Metin Kaya, Trabzonspor’da seçimlerin sancılı geçtiğini söyledi. Kaya, “Trabzonspor bizim davamız. Bizimle beraber yola çıkan dava arkadaşlarımızla bütün borcun ve Trabzonspor camiasının bunlara layık olmadığını gördüğümüz için bir karar aldık. Trabzonspor’umuza sahip çıkma noktasında, yeniden bir dirilişe ihtiyaç olduğunu gördük. Trabzonspor’un neresinden tutarsak elimizde kalıyor. Ama Trabzonspor o kadar büyük ki tüm sorunların üstesinden gelinebileceği inancı bizde olduğu için ne gerekiyorsa bunu yapacağız. Takım elbiseleri ile Trabzon’a gelip ‘Ben borcu kesmeye geliyorum’ ifadelerini kullananlar, 5 lira koyarak, 15 lira götürdü. İşte Trabzonspor’umuzun hali içler acısı. Biz böyle bir vaatte bulunmuyoruz” dedi.

Metin Kaya kimdir?

1975 yılında Of’ta doğan Metin Kaya İlk, Orta ve Lise öğrenimini Of’ta tamamladıktan sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a göç ederek Pendik’te yaşamaya başladı. İnşaat ve Gıda sektöründe ticari faaliyetlerini sürdüren Kaya, Trabzonspor sevdasından dolayı Pendik TS Clup mağazasını işletmeye açtı. Ticari faaliyetlerini sürdüren Kaya, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25.dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde İstanbul 1.Bölgeden Bağımsız Milletvekili adayı oldu.

www.sehir61.com ailesi olarak başkan kim olursa olsun.Doğru kadro, doğru hedef ve doğru yönetimle birlikte kulübü en iyi biçimde temsil etmesini temenni ediyoruz.Herhangi bir adaya ne bir adım yakın ne de bir adım uzağız.Sadece bu yamaç toprakların bize öğrettiği biçimde ‘dürüstçe’ yönetim bekliyoruz.

O.Uzunarslan

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam