Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

BASIN YİNE ÇUVALLADI !

reklam
06 Kasım 2018 41 views 0
reklam

Bugün sosyal medya ve bazı yayın organlarından yapılan haberlerde Burak Yılmaz’ın sözleşmesinin alacaklarına karşın sözleşmesinin feshedildiği yazıldı.Bunun yalan bir haber olduğunu daha önceki fesihlere Ağaoğlu’nun yaptığı açıklamalardan yola çıkarak basit bir yorum yapmak çok kolaydı oysa.

Takımı için ter döken Burak bir maç ‘Kral’ bir maç ‘Yalan’ olacak bir futbolcu değildir belki fazla tepki göstermiş olabilir fakat bu takımın ve Türkiye’nin en büyük santroforu da yine kendisidir.

 

Trabzonspor’un yaptığı açıklama :

‘Hafta sonu oynadığımız Bursaspor karşılaşmasında futbolcumuz Burak Yılmaz’ın yapmış olduğu eylemler dolayısıyla kendisine 500 bin TL idari para cezası verilmiştir.

Oyuncumuzla yapılan görüşmelerde kendisi de yaşadığı üzüntüyü dile getirmiş, maçı kazanma ve gol atma hırsının etkisinde kaldığını vurgulayarak camiamızdan ve tüm kamuoyundan özür dileyeceğini tarafımıza iletmiştir.

Bu anlamda; bazı basın – yayın organlarında yer alan haberlere itibar edilmemesini kamuoyuna saygıyla duyururuz.’

Kayıtsız şartsız destek vermemiz gereken bir dönemde sahada golü atacak olan sporcunun üzerine bu kadar gitmenin yersiz olduğunu düşünmekteyim.

 

O.Uzunarslan

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam