Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

Ahmet Ağaoğlu’ndan Burak Yılmaz ve Abdülkadir Ömür açıklaması…

reklam
08 Haziran 2018 40 views 0
reklam

Transferde adı en çok konuşulan isimlerden Burak Yılmaz ile ilgili Başkan Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Transferde adı en çok konuşulan isimlerden Burak Yılmaz ile ilgili Başkan Ahmet Ağaoğlu, 61saat’e konuştu. Burak kulübün ekonomik tablosunu düşünerek ücretinde indirim için görüştüklerinin altını çizen Ağaoğlu, oyuncu için her hangi bir kulüple görüşme yapmadıklarını söyledi. Ağaoğlu, “Burak ile alakalı görüşmelerimiz devam ediyor. Beşiktaş kulübü ile herhangi bir görüşmemiz olmadı. Oyuncunun kendisiyle görüşüyoruz. Görüştüğümüz konu indirim talebi” sözlerini kullandı.

Ağaoğlu: 30 milyon Euro’luk teklif yok

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Abdülkadir Ömür için 30 milyon euro teklif geldiği iddialarına, “öyle resmi gelmiş bize ulaşmış bir teklif yok. Ama sürekli kişisel bireysel var. Ciddi resmi yazılı teklif olmadıkça kulüplerden bireysel teklifleri ciddiye almıyoruz” ifadelerini kullandı.

Usta’nın taahhütnamesine cevap

Başkan Ağaoğlu, eski başkan Muharrem Usta’nın bıraktığı taahhütnameler ile ilgili olarak, “8’i borcumdan düşün 5’i kulübe kalsın. Önce maliyeti karşılaşacağım diyor.  Böyle kurumsal bir yapı içerisinde yönetici sorumluluğu ile bizim açımızdan bakıldığında pek hedeflenecek bir şey değil. O konu kapandı” sözlerini kullandı.

Kaynak: 61Saat

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam