Bahis sitelerihttps://www.paykwik.orghttps://marmarisexcursions.worldMarmaris Gezilecek YerlerPaykwikhttps://centralandco.com

Trabzon’da, Ailesini Kurşuna Dizen Emekli Albay…

reklam
29 Eylül 2018 132 views 0
reklam

Trabzon’da, Ailesini Kurşuna Dizen Emekli Albayın İfadesi Kan Dondurdu: Rüyalarımın Etkisinde Kaldım

Trabzon’da, önce oğlunu öldüren ardından eşi ve kızını silahla yaralayan emekli albay cezaevinde yüksekten atlayarak intihara teşebbüs etti. Emekli albay ifadesinde, “Gördüğüm rüyanın etkisinde kaldım, uyandığımda ailemi öldürüp intihar etmeyi planladım.” dedi.

Trabzon’da geçtiğimiz 25 eylül Salı günü ailesi ile kaldığı dairede önce oğlunu öldüren ardından eşi ve kızını silahla yaralayarak intihar etmek isteyen ancak silahı ateş almaması sonucu bunu başaramayan emekli albay tutuklu bulunduğu cezaevinde yüksekten atlayarak intihara teşebbüs etti. Ağır yaralanan albayın son dönemde gördüğü rüyalar sonrasında ailesini öldürmeyi ve ardından intihar etmeyi planladığını anlattığı öğrenildi.

EŞİ VE KIZINI YARALADI, OĞLUNU ÖLDÜRDÜ

Ortahisar ilçesi İnönü Mahallesi’ndeki bir apartmanın 7. katında oturan ve bir süredir psikolojik sorunları bulunduğu öğrenilen ve bu nedenle ordudan 2007 yılında emekli edilen albay Oktay Hacımürtezaoğlu, eşi Ayşe Hacımürtezaoğlu (55) ile yaşadığı tartışma sonrasında eşini ve kızı Büşra’yı silahla yaralarken, göğsünden silahla vurulan oğlu Oğuz ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

TUTUKLANDI

Olayın ardından eve gelen komşuları tarafından etkisiz hale getirilen Hacımürtezaoğlu, adliyeye sevk edilirken, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

GÖRDÜĞÜ RÜYALARIN ETKİSİNDE KALDIĞINI SÖYLEDİ

Emekli albay Oktay Hacımürtezaoğlu’nun ifadesinde, son zamanlarda gördüğü bazı rüyaların etkisinde kaldığını ve olay günü sabah kalktığında ailesini öldürmeyi ve ardından intihar etmeyi planladığını anlattığı öğrenildi.

CEZAEVİNDE YÜKSEKTEN ATLAYARAK İNTİHARA KALKIŞTI

Emekli albayın tutuklu bulunduğu Bahçecik Cezaevi’nde dün akşam saatlerinde, yüksekten atlayarak intihara kalkıştığı ve ağır yaralandığı öğrenildi. Vücudunda çok sayıda kırık oluşan Oktay Hacımürtezaoğlu’nun Kanuni Eğitim ve araytırma Hastanesi’nde tedavisinin sürdüğü öğrenildi

reklam
BENZER KONULAR
reklam
FOTO GALERİ
reklam